Letná

Projekt Skála v Lelekovicích

Lokalita: Lelekovice (Brno-venkov)
Předpokládaný termín dokončení:


Dům Skála je tvořen dvěmi bytovými jednotkami (3+kk a 5+kk) a jedním ateliérem, v němž se bude provozovat akupunktura. Byl navržen z tepelněizolačních cihel tl. 500 mm s ohledem na nízkou energetickou náročnost. Vytápění zajistí tepelné čerpadlo, zdrojem tepla budou dva geotermální vrty o hloubce 120 m, které zabezpečí vysokou účinnost topení i v mrazivém počasí a chlazení v létě. Základní úrovně domu obsluhuje prostorný výtah.

Standard vybavení bytů zahrnuje holandské podlahy z přírodního materiálu marmoleum, velkoformátové obklady Mainstone ze Španělska v kombinaci s corianovými prvky Designer white, svítidla od firmy Ateh, dřevěné dveře s magnetickými zavíráním a klikami Holar. Zařizovací předměty dodává firma Laufen a baterie Hansgrohe. Dřevěná okna dodává firma Janošík. Stěny ponesou lehce opravitelné broušené sádrové omítky. Betonový strop bude napuštěn bílým pigmentem s intenzitou odsouhlasenou klientem. V podkrovní části domu bude strop opatřen dřevěnými biodeskami s přiznanými BHS hranoly.

Dispozici a vybavení (např. instalace centrálního vysavače či řízení chytré domácnosti) lze modifikovat v návaznosti na individuální přání klienta.

Dům je pokryt vegetační střechou, která notně zvyšuje životní komfort v domech. Není třeba ji zalévat a díky odparu zajistí ve svém okolí výborné mikroklima.

URL: https://www.properia.cz/projekt-skala-v-lelekovicich

Developer: Properia

Vizualizace / fotografie:

-