RD Ochoz

Rezidence Rybnická

Lokalita: Nový Lískovec
Předpokládaný termín dokončení: 2025


Nový projekt bytového domu s 21 byty v Novém Lískovci. Investiční byty o dispozici 1+kk v bytovém domě, ve kterém se sešlo několik pozitivních věcí najednou.

Začněme lokalitou, neboť interiér si můžete kdykoliv změnit, lokalitu si vyberete jen jednou.

1. Atraktivní lokalita pro bydlení či nájem
Docházková vzdálenost do obchodního centra Campus square Brno a navazující univerzitní kampus. Přitom bytový dům je umístěn do klidné lokality odhlučněné i od ulice Rybnická stávající obytnou zástavbou. MHD doslova za rohem. Na Mendlově náměstí jste za 10 minut, v samotném centru města pak za 16 minut. Výborná dostupnost na D1.

2. Dispozice bytu
Na první pohled jednoduchá dispozice bytů, která ovšem dovoluje využít každé místo bytu - předsíň s prostorem pro vestavěnou skříň a botník; obytná místnost, kam se vejde plnohodnotná kuchyňská linka a nemusíte marně přemýšlet, kam umístit televizi.

3. Přirozené světlo v bytech
Okno v obývacím pokoji široké 2,5 m zaručuje světlost bytů, navíc na něj navazuje balkón či terasa, které vedou prakticky přes celou šíři bytu a rozšiřují tak užívanou plochou. Okno je samozřejmostí také v koupelně. Orientace bytů je na západní či východní stranu.

4. Sklep, garážové parkovací stání, výtah, zahrada - to vše zpříjemní běžný živost obyvatel bytového domu.

Blízkostí univerzitního kampusu a fakultní nemocnice Bohunice je dána vysoká a přirozená poptávka po bydlení v této lokalitě. Byt může posloužit jako startovací bydlení pro mladé pracující nebo jako investice na nájem.

Spotřeba energií v bytovém domě bude velmi nízká, tomu také budou odpovídat náklady na bydlení.

URL: https://www.avrioreal.cz/projekt-brno-okres-brno-mesto-rezidence-rybnicka-987

Developer: Avrioreal

Vizualizace / fotografie:

-