Letná

Nad arboretem

Lokalita: Brno-Černá Pole
Předpokládaný termín dokončení:


Lukrativní možnost bydlení a podnikání v budoucí brněnské dominantě s jedinečným výhledem na celé město Brno. Výborná dopravní dostupnost do centra i do přírody během několika minut, veškerá občanská vybavenost v bezprostředním okolí, ekologické pojetí s využitím obnovitelných zdrojů energie a moderních způsobů vytápění. To vše nabízí projekt Nad Arboretem.

Projekt Nad arboretem obsahuje bytové, ubytovací, ateliérové a komerční jednotky v moderně architektonicky a technologicky řešeném polyfunkčním domě, situovaném v přímém sousedství Botanické zahrady a Arboreta Mendelovy univerzity a obklopeném množstvím zeleně. Vynikající dostupnost prakticky veškeré občanské vybavenosti v docházkové vzdálenosti při současné blízkosti přírody je doménou lokality na pomezí Králova pole, Černých polí a Lesné.

Milovníkům cykloturistiky se nabízí využít blízkou trasu X149, která umožní přesun do centra i přírody severovýchodní lesnaté části brněnského předměstí. Pro komfort uživatelů je příslušenstvím téměř všech obytných jednotek lodžie nebo balkon. Ke všem jednotkám je možné dokoupit garážové stání či sklepní kóji, přičemž garážová stání budou převážně krytá a umístěna v podzemních podlažích objektu.

URL: https://www.nadarboretem.cz
Developer: Properity

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-