Letná

Developerský projekt NOVÉ SADY

Lokalita: Brno-střed
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2023


Tento výjimečný developerský projekt NOVÉ SADY představuje moderní pojetí polyfunkčního domu s těmi nejmodernějšími technologiemi. Svojí polohou v centru Brna na ulici Nové Sady nabízí komfort všeho dostupného pěší chůzí a zároveň vynikající napojení na městský okruh a dálniční síť.

Polyfunkční dům tvořený třemi vzájemně propojenými bloky A, B, C s nezaměnitelným architektonickým vzhledem v sobě ukrývá 131 jednotek určených k bydlení, komerční a administrativní prostory a parkovací stání, ale i kouty klidu a přírody. NOVÉ SADY jsou nízkoenergetickým domem s těmi nejmodernějšími technologiemi, kde primárním zdrojem tepla a chladu je tepelné čerpadlo, doplněné o centrální zdroj chladu pro bytové a komerční prostory a výměníkovou stanici tepla včetně záložních plynových kotlů. Pro snížení energetické závislosti je část střechy objektu osazena fotovoltaickou elektrárnou, druhá část střechy je ale věnována přírodě. Celá energetická koncepce je zaměřena na minimální emise CO2.

Obrovská pozornost byla věnována i samotnému provedení stavby. Všechny bytové jednotky budou mít vlastní klimatizaci, která bude zásobována z centrálního zdroje chlazení pro všechny objekty, dále budou mít vlastní rekuperační jednotky. Všechny tyto technologické prvky bude možné ovládat přes mobilní zařízení. Podlahové teplovodní topení zajistí čistý prostor jednotlivých místností. Standardem jsou hliníková okna a velkorysé zřizovací předměty, o kterých se můžete přesvědčit v prezentačních katalozích pro jednotlivé objekty.

URL: https://www.bravis.cz/nove-sady/
Developer: INSADY BRNO

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-