Letná

Vila dům Říčany u Brna

Lokalita: Říčany (okres Brno-venkov)
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2023


Rezidenční bydlení ve Viladomu Slunná v Říčanech u Brna slibuje prestižní bydlení s úžasným výhledem v těsném dosahu města Brna. Mimořádně kvalitní projekt vzniká na výjimečném místě mezi rodinnými domy, svým konceptem, architekturou a provedením osloví i tu nejnáročnější klientelu.

Jedná se o exkluzivní projekt s pouhými třemi jednotkami, evokující moderní řadovou zástavbu. Každá jednotka je dvoupodlažní a má samostatný vstup z ulice. Jednotky jsou umístěny vedle sebe a nabízí tak naprosté soukromí jeho obyvatelům. Ke každé jednotce náleží vlastní oplocená zahrada s terasou na jižní stranu a dvě venkovní parkovací stání před domem. Jednotky jsou orientovány tak, aby umožňovaly výhled na panorama Říčan a okolí.

Lokalita viladomu na jižním svahu otevírá nádherné výhledy na panorama Říčan a jejich okolí. Dům je zasazen v klidné ulici, mezi stávajícími řadovými domky v žádané lokalitě ulice Slunné. Neopakovatelné místo nabízí prostředí vhodné pro rodiny s dětmi, ale zároveň v dosahu několika minut od města Brna. Školy, lékař a základní služby jsou pak přímo v obci.

Jednotky jsou nabízeny v několika stupních dokončení. Je poté volbou klienta, pro kterou variantu se rozhodne. Projekt dává možnost pořídit bydlení ve variantě A – na klíč, případně ve variantě B – bez podlah, vnitřních dveří, obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů, ve variantě C – hrubá stavba včetně omítky, střechy (neobsahuje stavební povolení).

URL: https://www.vilaricany.cz
Developer: Vila dům Říčany u Brna s.r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-