Letná

Rezidence Pohořelice – 7. etapa projektu

Lokalita: U Kasáren, Pohořelice (okres Brno-venkov)
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2023


Rezidence Pohořelice je uceleným komplexem bytových novostaveb, nacházející se v nově vznikající rezidenční lokalitě v jihozápadní části obce, při ulici Znojemská. Pestrá nabídka bytů různých dispozic je situována do 10 bytových domů. Aktuálně představujeme prodej v pořadí již sedmého domu s termínem dokončení 2Q 2023. Ve čtyřech nadzemních podlažích jsou zastoupeny byty 1+kk až 3+kk.

Výměry jednotlivých bytů se pohybují od 30 m2 do 100 m2. K bytům náleží sklepy, balkony a byty v přízemí disponují soukromými předzahrádkami. Projekt nabízí možnost zakoupení venkovního parkovacího místa.

Nízkoenergetické bytové domy (třída B) tvoří příjemnou čtvrť plnou zeleně - nacházejí se poblíž Šumického potoka, do parku s dětským hřištěm je to pár metrů, stejně tak na zastávku autobusu.

V pohodlné docházkové vzdálenosti vznikne v blízké době nákupní zóna Lidl s dalšími několika obchody a připravuje se výstavba mateřské školy s komunitním centrem. Město Pohořelice nabízí vynikající občanskou vybavenost, pracovní příležitosti, ale také skvělou dopravní dostupnost: do Brna, Znojma a Mikulova se autem dostanete do půl hodiny. Rádi vám představíme další výhody projektu Rezidence Pohořelice - komplexně řešeného pohodlného bydlení v klidné lokalitě, kde máte vše potřebné po ruce.

URL: http://www.rezidence-pohorelice.cz
Developer: Residence Malý Vinohrad

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-