RD Ochoz

Soběšické louky

Lokalita: Soběšice (Brno-sever)
Předpokládaný termín dokončení:


Pojďte se s námi projít po Soběšických loukách. Na místo, které vzniká s vizí spokojených obyvatel, kteří ho s radostí přijmou za svůj nový domov. Tento nově vznikající rezidenční projekt na předměstí Brna splní i ty nejvyšší nároky na klidný a bezpečný domov s centrem města i přírodou na dosah.

Pečlivě promyšlený projekt je velmi citlivě zasazený do okolí. Na jednom místě se tak setkává nadstandardní kvalita materiálů i stavby, občanská vybavenost a příjemné sousedství. Soběšické louky, to je exkluzivita lokality, vysoký komfort bydlení a místo, kde je radost a zároveň prestiž bydlet a žít. A to dlouhá léta.

Rezidenční projekt Soběšické louky najdete na začátku obce Soběšice, pouhé 2 km od Brna. V obci žije v současnosti cca 2300 obyvatel, takže propojuje to nejlepší z bydlení v srdci přírody s odleskem nedalekého Brna, které je pulzujícím centrem obchodu, vědy, vzdělávání i společenského života.

Přímo v Soběšicích najdete množství obchodů, restaurací i vzdělávacích institucí. Nechybí mateřská i základní škola, Montessori i lesní školka, několik hřišť pro děti i dospělé a pro tatínky i řemeslný pivovar. A pokud nabídka nestačí, v Brně je nepřeberné množství vzdělávacích i volnočasových příležitostí. Nemluvě o neustále se rozvíjející gastronomické a kulturní scéně.

URL: https://www.sobesickelouky.cz
Developer: SLD Soběšice s.r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-