Bytový dům Nachová

Rezidence Zborovská

Lokalita: Brno - Žabovřesky
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2022


Jsme velmi rádi, že vám můžeme nabídnout novostavbu stylového bytového domu Rezidence Zborovská. V lokalitě, která nabízí veškerou občanskou vybavenost, velmi dobrou dostupnost do centra města Brna a krásné prostředí nabízející množství zeleně. Nadčasové architektonické řešení bytového domu respektující současnou bytovou zástavbu nabídne celkem 12 bytových jednotek o velikosti 1+kk až 4+kk.

Bydlet na Zborovské znamená mít opravdu dobrou adresu. Je to ulice, co vám dopřeje klid. V srdci Žabovřesků, jedné z nejlepších brněnských čtvrtí, a se vším potřebným k pohodlnému životu v nejbližším okolí.

Komfort společného bydlení nabídne společný výtah, parkovací stání před dome, další parkovací stání v prvním podzemním patře domu formou zakladačů a sklepní koje.

Velmi klidné prostřední s množstvím zeleně, v těsné blízkosti zastávka MHD, obchodní centrum Perla, restaurace a kavárny, supermarkety Billa a Lidl, základní a mateřská škola hned „za rohem“..

V prvních dvou nadzemních patrech budou situovány menší bytu 1+kk a 2+kk. Ve třetím a čtvrtém nadzemním podlaží se koncepce pater mění a nabízí vždy dva velkometrážní byty 4+kk na jednom patře.

URL: https://rezidencezborovska.cz
Developer:

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-