Ryolit

Dům Sebrowitz

Lokalita: Brno-Žabovřesky
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2020


Dům Sebrowitz. Místo, kde se minulost setkává s budoucností. Místo pro Váš domov.

Připravovaný projekt na ulici Horova těží z využití moderních technologií a velice oblíbené lokality se skvělou dostupností i nepřeberným množstvím míst pro trávení volného času. Těšit se můžete na bydlení se zahrádkou, velkými balkony s výhledem na Wilsonův les a nejstylovější podkrovní byt, který byl doposud v naší nabídce.

Okolí je doslova napěchováno možnostmi pro sportovní vyžití, toulky za kulturou, architekturou, gurmánskými zážitky nebo přírodou.

Za zmínku jistě stojí golfové odpaliště, sportovní a badmintonová hala, tenisové kurty, posilovny, střelnice, koupaliště a hvězdárna s planetáriem na Kraví hoře, blízké Sono centrum, Kulturní dům Rubín, knihovna, Dům dětí a mládeže, Kounicovy koleje, Jurkovičova vila nebo Vila Bohuslava Fuchse. Chuťové pohárky obšťastníte ve vyhlášeném obědovém bistru přes ulici, rybí restauraci či v pivním baru, o jehož tataráku a vychlazeném pivu se mluví nejen na Moravě.

Ještě k tomu přidejme, že za pár minut jste v samotném centru města nebo na druhou stranu, podél řeky Svratky, na brněnské přehradě. Stejně tak jsou Vám pro chvíle oddechu k dispozici nedaleký Wilsonův les a Palackého vrch s netradičními výhledy.

URL: https://www.endeka.cz/aktualni-projekty/dum-sebrowitz/
Developer: ENDEKA

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-