Pod Zaječí horou

Bytový dům Letní v Brně

Lokalita: Brno-Židenice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020


Jedná se o sedmipodlažní nemovitost s výtahem, s jedenácti dvoupokojovými byty s kuchyňským koutem, koupelnou a samostatnou toaletou a jedním jednopokojovým s kuchyňským koutem. Ke každé bytové jednotce náleží i prostorná terasa (balkon) o výměře 4,5 m2, která je orientována do klidného vnitrobloku.

K bytům 1+KK a 2+KK, nacházejícím se v prvním podlaží, náleží menší zahrada o rozloze cca 35 m2, která je dostupná z terasy.

Ideální je umístění bytového domu, který je situován v klidné ulici, avšak v bezprostřední blízkosti dopravního uzlu na ulici Táborská, cesta do samotného centra města zabere tedy několik málo minut.

Veškeré byty jsou vybaveny velmi kvalitními zařizovacími předměty značek Willeroy & Boch a Hansgrohe. Velký důraz je kladen na praktické a funkční využití veškerých prostor, které působí velmi vzdušným a moderním dojmem, bezesporu uspokojí představy i náročnějších klientů.

K jednotlivým bytům je možnost přikoupení sklepních prostor. V tuto chvíli na domě probíhá kompletní rekonstrukce s plánovaným dokončením 11/2020.

URL: http://letni.pegasreal.cz/
Developer: PEGAS REAL & DEVELOPMENT

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-