Pod Zaječí horou

Rezidence Pohořelice - bytový dům B3

Lokalita: Pohořelice (okres Brno-venkov)
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020


V projektu Rezidence Pohořelice pro Vás stavíme další bytový dům , který nabízí 29 bytů rozmanitých dispozic od praktických 1+kk až po prostorné mezonetové byty 4+kk. Výměry jednotlivých bytů se pohybují od 26 m2 do 93 m2, ke každému bytu náleží sklep, balkon nebo terasa a přízemní byty navíc disponují soukromými zahrádkami.

Projekt nabízí možnost zakoupení venkovního parkovacího místa a využívání společné komunitní zahrady. Rezidenční projekt klade důraz na estetiku, praktičnost a komfort bydlení. Výborná dopravní dostupnost, dlouhodobě nízké náklady na bydlení (PENB B), skvělá občanská vybavenost, současná architektura, ale i příznivé ceny jsou zárukou spokojeného a úsporného bydlení.

Jedná se o obec s rozšířenou působností ležící na rovinatém terénu na řece Jihlavě. Pohořelice jsou důležitou silniční křižovatkou, nacházející se na spojnici Brna s Vídní a Brna se Znojmem. Díky výbornému automobilovému i autobusovému dopravnímu spojení, kompletní občanské vybavenosti a atraktivní poloze se Pohořelice staly vyhledávaným místem pro bydlení. Aktuální počet obyvatel města dosahuje téměř hranice 5 tisíc obyvatel. Město přináší svým obyvatelům nespočet možností jak obchodních, vzdělávacích, zdravotnických a kulturních, tak je zde k nalezení i mnoho pracovních příležitostí.

Začátek výstavby 3Q/2019
Dokončení 4Q/2020

URL: http://www.rezidence-pohorelice.cz
Developer: OSP spol. s r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: