Kamechy II

Rezidence Gajdošova

Lokalita: Brno-Židenice
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2021


Rezidence Gajdošova je novostavba domu, která je situována v prostoru nároží ulic Táborská – Gajdošova v území, které je v současné době nevyužívané. Navrhovaný dům má jedno podzemní podlaží a pět nadzemních podlaží. V podzemním podlaží domu bude parkování pro osobní automobily, přízemí domu bude využito pro obchodní účely a v ostatních podlažích budou umístěny jednotky o velikosti 1+kk až 3+kk.

Příjezd a vjezd do podzemního podlaží domu je navržen z ulice Vančurovi, vstup do obchodních prostor je z ulice Gajdošovi a byty jsou přístupné z ulice Vančurovi a Táborské. Ve většině bytů budou pro komfortnější bydlení umístěny rekuperační jednotky, které budou zajišťovat nejen odvod použitého vzduchu, ale zejména v létě ochlazovaní pobytového prostoru. Energetický štítek domu bude na stupnici „B“ – velmi úsporný.

Městská část Židenice je atraktivní součást města Brna s výbornou občanskou vybaveností a dostupností jak do centra Brna, tak i dopravní obslužností s napojením na brněnský silniční okruh a na dálnici (Praha, Olomouc, Bratislava).

URL: https://www.rezidencegajdosova.cz
Developer: Komfort a.s.

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-