Ryolit

Bytový dům Šimice

Lokalita: Brno-Židenice
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2020


Brno je městem dokonalé souhry historie s modernou. Stejná idea prostupuje projektem revitalizace starých bytů, který jsme nazvali Šimice. Ptáte se proč? Otočili jsme kolem dějin o pár set let zpátky, kdy brněnské Židenice nesly název Schimitz. Kombinace starého a nového se snoubí nejen v názvu, ale v celém projektu. 13 původních bytů osvěžíme rekonstrukcí na moderní bydlení se zelenými střešními terasami a vnitroblokem.

Bonusem objektu je skvělá poloha blízko centra města, kam se pohodlně dostanete během 16 minut MHD.

Dva domy se 17 malometrážními starými byty přímo vybízely k revitalizaci. Zatímco exteriér projde pouze elegantní rekonstrukcí s respektem ke zdejší zástavbě, interiér bude provedením reflektovat nejmodernější trendy.

Plochu bytů opticky rozzáří kombinace bílé a béžové barvy. Atraktivní zařizovací prvky renomovaných značek exkluzivně doplní kuchyňská linka, která je již zahrnuta v ceně bytu! Vchod do domu pro větší bezpečí zajistí elektronický zámek, který bude možné instalovat také do jednotlivých vstupních bytových dveří.

Nebyli bychom to my, abychom nepřinesli domů kousek přírody. Rezidenti si budou moci vychutnat pohled do okolí ze zelených střešních teras, které poskytnou ideální místo k odpočinku a relaxaci.

URL: https://www.bytyzidenice.cz
Developer: All Inclusive Development

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-