RD Ochoz

Rezidence Triangl

Lokalita: Brno – Komín, ulice Podveská
Předpokládaný termín dokončení: K nastěhování léto 2024


Rezidence Triangl se nachází v městské části Brno-Komín na ulici Podveská. Polyfunkční dům Triangl II. etapa nabízí 23 jednotek o velikosti 1+kk až 4+kk. Vybrat si můžete mezi menšími ateliéry nebo velkými prostornými byty převážně o dispozici 4+kk.

Dům je připraven ve vyšším standardu, který odpovídá příjemné lokalitě s vynikající dostupností do centra Brna. Ve všech jednotkách najdete nadstandardní vybavení – praktické vinylové podlahy, předokenní elektricky ovládané hliníkové žaluzie nebo například vysoké dveře. Ke každé jednotce náleží vlastní sklep a k jednotkám v přízemí jsou vyčleněny předzahrádky. To vše již v ceně jednotky!

Ke každé jednotce můžete mít své parkovací stání na přilehlém soukromém parkovišti.

Velkou výhodou umístění domu je dobrá dopravní dostupnost, přitom projekt nabízí tiché a příjemné okolí v oblíbené městské části. Na své si přijdou milovníci klidu a relaxace, ale také ti, kteří to nechtějí mít do centra města příliš daleko. V dosahu výstavby je dostatek spojů MHD. Okolí je také přímo stvořené k volnočasovým aktivitám a sportu. Využít můžete například cyklostezku vedoucí k Brněnské přehradě, nedaleký sportovní areál Hroch či pouhých 800 m vzdálené úpatí Palackého vrchu.

URL: https://www.rezidencetriangl.cz

Developer: IMPERA styl, a.s.

Vizualizace / fotografie:

-