Kamechy II

Domy Ledce

Lokalita: Ledce u Brna (Brno-venkov)
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020


15 minut od Brna v atraktivní lokalitě vinařské obce Ledce vzniká 12 moderních rodinných domů. V okolí bohatém na zeleň roste nová ulice tvořená samostatnými domy a dvojdomy.

Domy jsou zděné, dvoupodlažní s dispozicí 4+kk až 6+kk, která nabízí dostatek prostoru pro vaši rodinu. Samozřejmostí jsou dvě koupelny, klimatizace, krbová kamna, terasa, velmi úrodná zahrada a parkovací stání pro dva automobily nebo dvojgaráž. Předností domu jsou velká francouzská okna v každém z pokojů a velká posuvná křídla, které spojují obývací pokoj se zahradou. Plocha domu je 130 - 167 m², plocha rovinatého pozemku lemovaného alejí je 515 m².

Z Brna budete autem v teple domova za 15 minut. Výborná dostupnost do centra Brna zajištěna přímým nájezdem na dálnici, nebo rychlostní silnicí. Přímý autobus do centra v místě. Lékaři, školy, potraviny, či pošta do 10 minut od domu. V nejbližším okolí Domů Ledce najdete také dětské hřiště, několik rybníků, jízdárnu a vinohrad. Atraktivní lokalita potěší všechny, kdo upřednostňují přírodu a soukromí v blízkosti Brna.

URL: https://www.domyledce.cz
Developer:

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-