Vily Švédské kříže

Bytový dům Šmeralka

Lokalita: Brno-střed
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2020


Bytový dům č. 15/29 ve Stavební ulici postavený ve 20. letech minulého století projde kompletní rekonstrukcí s přístavbou 2 pater. V celkem šesti patrech vytvoříme 18 bytů o dispozicích 1+KK, 2+KK a 3+KK s nadstandardně velkými balkóny či zahrádkami. V nejvyšším patře najdete 4 unikátní byty 1+KK a 2+KK, ze kterých si můžete užívat krásný výhled na hrad Špilberk a katedrálu Petrov.

Pro nejnáročnější klienty nabízíme možnost tyto byty spojit v luxusní byt o velikosti 150 m2 s výtahem přímo do bytu. K bytu si můžete přikoupit sklep, parkování je bezproblémové na ulici. K domu náleží společná zahrada o rozloze 160 m2, na jejímž vzhledu se podílí zahradní architekt. Kromě živého plotu, pěstěné trávy a vzrostlých stromů se také můžete těšit na odpočinek v zahradním altánku.

Architektonické studio Velehradský v návrhu zachovalo klasicistní prvky původního domu, zdobené mosazné zábradlí, dobové schodiště, retro dlažbu a vyšší stropy i dveře. Patra, která se dostavují, budou mít charakter novostavby, ale rovněž zachovají všechny dobové prvky. V domě nově vznikne výtah. Prodejce: MIG s.r.o.

URL: https://www.smeralka.cz
Developer: Foreigners.cz Invest, s.r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-