Bytový dům Pod Chvalovkou

Rezidence u zámku

Lokalita: Oslavany, Brno-venkov
Předpokládaný termín dokončení: jaro 2019


Rezidence u zámku je nízkoenergetický, čtyřpodlažní bytový komplex, který pro vás právě realizujeme v Oslavanech u Brna. Nabízíme k prodeji byty ve velikosti 1+kk až 4+kk, s cenou již od 1 883 000 Kč. Každý nabízený byt má vlastní balkon nebo terasu se zahrádkou a ke všem bytům náleží garážové stání - vnitřní nebo venkovní. Výstavba již byla zahájena, ale obklady, dlažby i podlahy si můžete stále ještě zvolit dle vlastního vkusu. Dům je samozřejmě zcela bezbariérový a s výtahem.

Bytový dům vás upoutá na první pohled elegantním provedením, a především pak tím, jak zapadá do prostoru v bezprostředním sousedství oslavanského zámku a zámecké zahrady, která nyní prochází revitalizací a spolu s okolím řeky Oslavy a přilehlých lesů nabízí mimořádný prostor pro relaxaci. V Oslavanech naleznete veškerou občanskou vybavenost: školu, školku, dětskou lékařku i zdravotní středisko. V blízkosti domu se nachází autobusová zastávka, potraviny, pekárna atd.

Kupujete novostavbu od developera a neplatíte daň z nabytí nemovitosti (4 % z kupní ceny), ani poplatek za zprostředkování realitní kanceláři!

URL: http://www.rezidence-oslavany.cz
Developer: Winning Estate Beta s.r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-