Ryolit

Rodinné domy ALEA

Lokalita: Říčany u Brna (Brno-venkov)
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Dovolujeme si Vám představit projekt rodinných domů ALEA, který jsme zasadili do atraktivní lokality Říčany u Brna. Komplex 16 domů o dispozicích 4+kk a 5+kk je ztělesněním stylu a funkčnosti. V kombinaci s perfektní dostupností Brna a krásnou okolní přírodou osloví každou klientelu.

Na začátku projektu byla myšlenka moderního a současně komfortního bydlení, v němž půjdou ruku v ruce estetika s kvalitními zařizovacími prvky. Výsledkem je soubor precizně členěných domů s lodžiemi a zahrádkami, které poskytnou tolik žádaný prostor k relaxaci.

Výraznou předností všech domů je dvojí možnost parkování. Automobil můžete pohodlně zaparkovat na parkovacím stání před domem nebo ve vlastní garáži, odkud vstoupíte přímo do interiéru domu. Jako ve všech projektech i zde klademe důraz na ekonomickou stránku domácností. Nadstandardní zateplení, plastová okna s izolačním trojsklem či retenční nádrž na dešťovou vodu jsou jen střípkem vybraných inovací.

Sérii funkčních komponentů doplňuje podlahové topení a elektronický zabezpečovací systém, který je již zahrnut v ceně domu. Jako podlahovou krytinu jsme zvolili keramickou dlažbu, laminátové podlahy Decolife či jejich korkové protějšky Hydrocork. Ani koupelny nezůstaly stranou. Díky dostatečnému prostoru a exkluzivní sanitě značek Kaldewei a Villeroy&Boch se rázem promění v domácí wellness.

Projekt ALEA v Říčanech bude synonymem komfortního bydlení na atraktivním předměstí. A přitom na dosah města!URL: http://www.ricanydomy.cz
Developer: All Inclusive Development a.s.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: