Pod Zaječí horou

Milhouse

Lokalita: Brno - Černovice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Cílem projektu Milhouse je poskytnout novým obyvatelům nadčasové byty a lofty s perfektní dostupností do centra metropole. Moderně řešený nárožní blok má formu nepravidelného pětihranu. Uprostřed něj se nachází vnitřní schodiště, okolo kterého jsou rozmístěny jednotlivé byty a komerční prostory.

Čtrnáct bytů ve velikostech 2+kk a 3+kk představuje pestrou nabídku bydlení co do velikosti i vnitřního uspořádání. Přes značnou rozmanitost mají byty dvě věci společné: dispozice a fantastické prosvětlení - díky uplatnění rozměrných oken, která krom záplavy denního světla poskytují dechberoucí výhledy.

Textilní elektrické rolety zabraňující únikům tepla a poskytující soukromí, budou funkčním a estetickým prvkem doplňujícím vnější vzhled domu. Na fasádě bude použito několik typů a hrubosti omítek, čímž objekt získá netradiční vzhled. Co nejlepšímu přizpůsobení se potřebám obyvatelů poslouží také adaptabilní interiéry vč. balkonů a teras ve vyšších patrech rozšiřujících obytný prostor i do venkovního prostředí.

Lokalita nabízí řadu bezprecedentních kvalit. Jedná se o unikátní výhled na městské panorama, blízkost zeleného koridoru řeky Svitavy, vynikající dopravní obslužnost, orientaci parcely vůči světovým stranám. Budoucnost místa a jeho poloha na hraně dnes již jednoznačně definovaného parku plánovaného v rámci platného regulačního plánu je kvalitou, která v krátkodobém horizontu atraktivitu lokality ještě navýší. Všechny tyto kvality jsme zohlednili v návrhu, který je jejich výsledným průsečíkem.

Výhradní prodejce: Svoboda&Williams

URL: http://www.mlynska69.cz
Developer:

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-