Ryolit

Ponavia rezidence II

Lokalita: Brno - Královo Pole
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2020


Po velmi úspěšné první etapě, nabízí Ponavia rezidence II 110 nových bytů. V blízkosti centra Brna - na rohu ulic U Červeného mlýna a Střední- vzniká nové bydlení s podzemním parkováním a zelení ve vnitrobloku. V tomto bytovém domě naleznete jednopokojové až čtyřpokojové dispozice.

Novostavba s osmi nadzemními podlažími má dva samostatné vchody s prostornými vstupními halami. V přízemí se nachází také místnosti pro kočárky. Každý byt má terasu, lodžii, či balkon.

Dispozice jednotlivých bytů byly navrženy s ohledem na praktické každodenní využití. Všechny vícepokojové byty mají samostatný záchod a šatnu.

V rámci našich projektů se vždy snažíme zlepšovat standardy bydlení. Při výstavbě používáme moderní vápenopískové cihly Kalksandstein, které mají výborné tepelné a akustické vlastnosti. Také použitá plastová okna s trojskly jsou přizpůsobena maximálnímu komfortu.

Lokalita, v níž se Ponavia rezidence nachází, má vynikající občanskou vybavenost a dostupnost do centra. Za několik minut chůze se dostanete k řadě sportovišť - plavecký bazén, hokejové haly, fitness, tenisové kurty a další. Ulicí Střední projdete rovnou k Lužáneckému parku a cestou zpátky se můžete zastavit v některé z řady restaurací a kaváren na Štefánikově ulici. Z blízké tramvajové zastávky Šumavská je to na Moravské náměstí pouze 5 minut jízdy.

Novostavba byla citlivě zasazena do okolní zástavby. Architektonický návrh z dílny kanceláře a69 architekti vytváří střídmý a funkční bytový dům s důrazem na užitek a pohodlí budoucích obyvatel.

URL: http://ponavia-rezidence.cz
Developer: TRIKAYA Czech Republic, a.s.

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-